جستجو :
عنوان

شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > طرح اینترنتی «صد دانه یاقوت» در استان قزوين در حال اجرا است.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرمنطقه مخابرات قزوين :

طرح اینترنتی «صد دانه یاقوت» در استان قزوين در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومي مخابرات منطقه قزوين، مهندس پورشاكر  به نحوه ارائه طرح اینترنتی صد دانه یاقوت شرکت مخابرات اشاره کرد و افزود: این طرح با شعار  100 گیگابایت اینترنت و 100 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با مبلغ 100 هزار تومان بوده که از یکم آذر ماه آغاز و تا یکم بهمن‌ماه به مدت دو ماه ادامه دارد.

وی به قوانین استفاده از گیگابایت‌های اضافی در این طرح اشاره و بیان کرد: براساس قرارداد حجم اولیه پس از پرداخت به ماه بعد قابل انتقال نیست.

مهندس پورشاكر بابیان اینکه حجم اولیه در قرارداد پیش‌پرداخت طرح صد دانه یاقوت در کل مدت قرارداد قابل‌استفاده است، خاطرنشان کرد: حجم اضافی درصورتی‌که خریداری شود تا پایان قرارداد قابل‌استفاده است.

وی تصریح کرد: در این طرح ترافیک‌ اعم از خریداری‌شده در پایان قرارداد از بین نمی‌روند و در صورت تمدید امکان انتقال به قرارداد بعدی وجود خواهد داشت.

مدير منطقه ي مخابراتي قزوين با تأکید بر اینکه افزایش حجم اضافه در سرویس پس پرداخت، صرفاً با توجه به میزان مشخص‌شده توسط مشترک امکان‌پذیر است، اظهارداشت: ترافیک مازاد بر میزان تعهد شده باید به‌صورت پیش‌پرداخت توسط مشترک خریداری شود.

مهندس پورشاكر بابیان اینکه تنها مشترکان خانگی یا حقیقی حق شرکت در قرعه‌کشی را  دارند، عنوان کرد: مشترکان می‌توانند از طریق سامانه 2020 درخواست خود را پیگیری کنند.

وی در پايان بیان داشت: از ساعت دو تا شش صبح بسته اینترنتی رایگان شرکت مخابرات فعال است و افراد می‌توانند ازآن‌جهت دانلود و دیگر خدمات استفاده کنند.


١٣:٤٦ - 1395/10/15    /    شماره : ٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٢٠٢خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :368  كل بازديد: 2749715