جستجو :
عنوان

پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی


  چاپ        ارسال به دوست

به همت اموربانوان و كميته مراسم:

برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه قزوین،به مناسبت هفته بزرگداشت حجاب و عفاف ، به همت کمیته مراسم و اموربانوان ، کارگاه سبک زندگی اسلامی، ویژه  بانوان همکار، برگزار گردید.

این کارگاه با حضور خانم توسلی،کارشناس ارشد مشاوره خانواده ، با محوریت بحث ترویج و فرهنگسازی حجاب و عفاف در جامعه انجام گردید.

توسلی در بخشی از سخنانش بیان نمود: رعایت حجاب و عفاف مختص زنان نیست و باید در بین تمامی اقشار جامعه این اصل نهادینه شود. بی تردید مقوله حجاب و عفاف  پرچم دین و تمدن اسلامی است و اشاعه و بسط فرهنگ حجاب و عفاف از اولویتهای جامعه می باشد.

استاد این کارگاه در بخشی دیگر افزود: رعایت حجاب و عفاف از مولفه های مهم جامعه اسلامی است و اشاعه آن بدون همکاری و مشارکت مردم و مسئولین امکان پذیر نیست . مباحث حجاب و عفاف از مباحث مهم جامعه می باشد  و امری ضروری و  ستون اصلی حفظ امنیت و کرامت خانواده است.

در ادامه ی این کارگاه و با حضور تنی چند از مدیران مخابرات از پنج نفر از بانوان مخابرات تقدیر گردید و به رسم یادبود هدایایی به آنان اهداء شد.

در پایات این مراسم از خانمها زهرا افلاطونی- نفیسه انصاری نیا- فاطمه شعبانی-کتایون علیمردانی و اکرم رادمان فرد به عنوان منتخبين حجاب و عفاف تقدير بعمل آمد.

 


١١:١٩ - 1397/05/09    /    شماره : ٤٢٩    /    تعداد نمایش : ١٧٦خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1094  كل بازديد: 3029250