جستجو :
عنوان

يکشنبه ١٥ اسفند ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
بيستاك

چند سالي است سرويس هاي تلفني كه جهت مكالمه خارج از كشور مورد استفاده قرار مي گرفته دست خوش تغيير گرديده است هريك ازما تا به امروز امكان برقراري يك ارتباط نسبتا ارزان و تا حدودي مطلوب را از طريق كارتهاي تلفن اينترنتي موجود در بازار داشته ايم. سرويس بيستاك با استفاده از راهكار فني مناسب، جهت برقراري تماسهاي بين المللي ازطريق اينترنت اين امكان را به مشتريان خود مي دهد كه ارتباط تلفني با كيفيت عالي و قيمت مناسب دراختيار داشته باشند.

شما با سرويس بيستاك نيازي به وارد كردن چندين وچندباره شماره رمز درهريك از تماسهايتان با خارج ازكشورنخواهيد داشت. كافي است در صورت استفاده از سرویس در تمامی استانها با شماره گیری 020 و سپس شماره تلفن مقصدتان بدون دو صفر مکالمه خوبی را تجربه نمایید و هزینه آن را در قبض تلفن خود پرداخت کنید .

مهمترين ويژگيهاي بيستاك

1- كد 3 رقمي 020 جايگزين 00 و يا ديگر شماره هايي كه تا امروز جهت برقراري مكالمات بين المللي استفاده مي گرديده ، شده است.

2-كد 020 يك شماره دسترسی كشوري است كه با آن قادريد از تمام نقاط ايران با تعرفه يكسان به سرويس بيستاك متصل شده واز طريق اين سرويس مكالمه راحتي با خارج از كشور داشته باشيد. در نظر داشته باشید شما برای شماره گیری 020 هزینه ای پرداخت نمی کنید.

3- تعرفه مكالمه شما با بسياري از كشورهاي جهان از طريق سرويس بيستاك ارزانتر و مقرون به صرفه تر شده است.

4- با توجه به داشتن تجهيزات فني مناسب و زيرساخت مطلوب، ارتباط تلفني شما از طريق فيبر نوري برروي بستر اينترنت برقرارمي گردد.

دراين راهكارفني به اين نكته توجه شده است كه سرويس بيستاك در تمام ساعات شبانه روز بايد دراختيار مشتريان قرارداشته باشد، بدين منظور بستر جايگزين ماهواره نیز فراهم گردیده است.  درنتيجه شما ميتوانيد همواره ازسرويس بيستاك با بهترين كيفيت استفاده نمائيد.

#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1977  كل بازديد: 3651025