جستجو :
عنوان

يکشنبه ١٥ اسفند ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
نحوه تحويل و فعال كردن

نحوه تحويل و فعال كردن تلفن همراه

به هنگام واگذاري سيم‌كارت، يك برگ شناسنامه تلفن همراه و سيم‌كارت به مشترك تحويل داده مي‌شود. مشترك بايستي پس از دريافت آن، به دقت شماره سريال قيد شده در شناسنامه تلفن همراه را با سيم‌كارت تطبيق دهد و پس از اطمينان از مطابقت آنها، سيم‌كارت خود را تحويل بگيرد.

با توجه به نوع گوشي انتخاب شده، مشترك بايد سيم‌كارت را در داخل دستگاه و دقيقاً در محل پيش‌بيني شده قرار داده، به نحوي كه اتصال برقرار شود. چنانچه سيم‌كارت به درستي در محل خود قرار گرفته باشد، با روشن كردن دستگاه و مكث چند ثانيه‌اي، دستگاه فعال مي‌شود. معمولاً در اين زمان بايد مشخصه‌هاي (42311، IR-TCI، IR-MCI) تلفن همراه ايران و يا پيام‌هايي كه نشانگر برقراري است، بر صفحه گوشي ظاهر شود. ممكن است اين علامت با توجه به گوشي‌هاي مختلف متفاوت باشد. در صورتي كه به جز اين مشخصه‌ها، هر نوشته يا نشانه ديگري مثلاً: (Check Simcard) يا (Insert Simcard) روي صفحه مشاهده شد، به دليل اشتباه قرار دادن سيم‌كارت در جاي پيش‌بيني شده در گوشي است لذا لازم است مجدداً سيم‌كارت را جابه‌جا كنيد تا مشخصه شبكه تلفن همراه ظاهر شود. در اين مرحله مي‌توانيد شماره‌گيري كنيد يا منتظر باشيد تا با شما تماس گرفته شود.

·  چنانچه به هر دليل نمي‌توانيد سيم‌كارت خود را در محل خاص آن قرار دهيد، از افراد مطلع و يا دفاتر خدمات تلفن همراه كمك بگيريد.

 

#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :3033  كل بازديد: 3652081