جستجو :
عنوان

دوشنبه ١٦ اسفند ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
سرويس ADSL

سرویس ADSL

ADSL تکنولوژیِ جدیدی است (در ایران) که بر بستر همان کابل تلفن قدیمی عمل می کند و با نصب یک سیستم ویژه در داخل پست مخابراتی هر مرکز مخابراتی ، مشترکین تلفن آن مرکز می توانند به سادگی و بدون نیاز به هر نوع تغییری سخت افزاری و یا نرم افزاری ، از این سرویس بهره مند گردند.

یا خط دیجیتالی نامتقارن به نوعی ارتباط پرسرعت دیتا جهت دسترسی به اینترنت گفته می شود بدون اینكه خط تلفن مزبور مشغول شود و از سرعت مطلوبی برخوردار می باشد.
در ADSL پهنای باند خط تلفن تقسیم میشود ، یعنی Voice و Data بوسیله دستگاهی بنام Splitter مجزا میشوند ، به همین دلیل ، مشترک همزمان از تلفن (Voice) و اینترنت (Data) میتوانند استفاده کنند.

*        شکل کلی شبکه ADSL

*       

این تکنولوژی بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیر ساخت های جدید ممکن ساخته است و با استفاده از سیم کشی های موجود تلفن ( بدون نیاز به اتصال دستگاه های حجیم و پیچیده ) کار مصرف کننده را بسیار راحت می سازد . برای داشتن یک اتصال ADSL در محل مصرف کننده تنها نیاز به یک مودم ADSL می باشد.
پس از برقراری ارتباط با توجه به پهنای باند دریافتی تنها هزینه ثابت خط ADSL به شکل ماهیانه دریافت می شود. در حالیکه از ارتباط ADSL استفاده می کنید ،خط تلفن شما همیشه آزاد و در دسترس خواهد بود. هزینه تلفن تنها در صورت استفاده از تلفن محاسبه می شود و ربطی به استفاده از خط ADSL ندارد.

 

مزاياي استفاده از             

ارتباط پرسرعت
ارتباط دائم و عدم قطع ارتباط
عدم شماره گیری
عدم اشغال تلفن
صرفه اقتصادی از لحاظ هزینه اینترنت وهزینه پالس مكالمه
ارتباط بین چند كاربر و انتقال اطلاعات با امنیت و كیفیت مطلوب
ارتباط پر سرعت جهت مصارف ویدئو و صوت و ویدئو كنفرانس

 

 

 

#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :136  كل بازديد: 3652235