جستجو :
عنوان

يکشنبه ١٥ اسفند ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
سرويس خدمات پيشرفته

سرویس خدمات پیشرفته  ارتباطی (ACS)

با توجه به گسترش شبکه دیتا در سطح کشور و ایجاد بسترهای ارتباطی ارزان قیمت و همچنین راه اندازی دسترسی پهنای باند وسیع با استفاده از بستر فیبر نوری در سطح گسترده، شرکت مخابرات ایران اقدام به ارائه سرویسهای ارزش افزوده نموده است که خدمات پیشرفته ارتباطی یک گام اساسی در این راستا می باشد.

 

خدماتی که از طریق این پروژه قابل ارائه به متقاضیان می باشد بسیار متنوع بوده که می توان به برخی موارد ذیل اشاره نمود:

 

سرویس ویدئو درخواستی (VOD

ویدئو درخواستی سرویسی است بر روی شبکه داده که امکان مشاهده اطلاعات چندرسانه ایی دلخواه و مورد نیاز کاربر در هر زمان را با استفاده از برنامه های موجود در آرشیو منابع ویدئویی امکان پذیر می سازد. مخاطبان می توانند از طریق شبکه داده ها به بانک اطلاعات مورد نظر دست یافته  و خود تعیین کنند که چه چیزی را چگونه ببینند.کاربر می تواند زمان پخش برنامه را تغییر داده و یا برنامه دلخواه خود را رزرو و آن را ذخیره نموده در زمان دیگر مشاهده نماید.

خرید از راه دور

فروشندگان می توانند به منظور معرفی محصولات و خدمات خود جهت ارتباط با مشتریان از این سرویس استفاده و از این طریق نسبت به ارائه محصولات خود به مشتریان اقدام نمایند. فرایند ایجاد و حفظ روابط متقابل با مشتریان در این بستر به گونه ایی است که باعث  تسهیل تبادل ایده‌ها، کالاها و خدمات میشود و اهداف هر دو طرف را محقق می سازد.

کاربر سرویس قابلیت اتصال به سایتهای فروشندگان طرف قرارداد را دارا بوده و از این طریق امکان خرید محصولات از راه دور برایشان فراهم گردیده است. با استفاده از این سرویس شما میتوانید ضمن حذف ترافیک شهری از مراحل خرید روزمره، در مکان مورد نظر، جهت انجام مبادلات تجاری خود بدون اتلاف وقت از فروشگاههای مختلف به صورت مجازی  اجناس مورد علاقه خود را انتخاب و تهیه نمائید.

آموزش از راه دور

 آموزش مجازی با تغییرات بنیادینی که در مفاهیم آموزش سنتی ایجاد کرده است توانسته است بسیاری از کاستی های سیستم‌های سنتی آموزشی را رفع کرده و دگرگونی‌های اساسی را در آموزش به وجود آورد.

آموزش از راه دور می تواند به منظور جبران فرصت تحصیلی از دست رفته
باشد که در آن محدودیت سنی و جغرافیایی وجود نداشته و علاقه مندان می توانند به روشهای تحصیلی پیشرفته به مراکز آموزشی داخلی دسترسی داشته باشند.

 

 

 

انجام  بازی و سرگرمی

بازی‏های رایانه‏ای، محبوب ترین و رایج ترین بازی‏های عصر حاضرند که گروه سنی مختلفی را جزء مخاطبان خود قرار داده اند. این بازی‏ها اگر به شکل مناسب و در جهت رسیدن به هدف های آموزشی به کار گرفته شوند می‏توانند در آموزش افراد بسیار موثر باشند زیرا امکان آزمون و خطا و تصحیح  عملکرد در آن، قابلیتی برای به دست آوردن مهارت های روزمره زندگی خواهد بود. از طریق این سرویس شما به کلیه بازیها و سرگرمی های  مفید تحت شبکه دسترسی داشته و میتوانید با توجه به رده بندی سنی، با ابزارهای تعبیه شده جهت تعیین سطوح دسترسی از دستیابی  فرزندان خود به محتوای خارج از حیطه سنی او جلوگیری نمائید.

پخش زنده مسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی

در این سرویس امکان پخش زنده تصاویر اماکن سیاحتی، زیارتی، مسابقات ورزشی، کنفرانسها ، سمینارهای علمی و پژوهشی و همچنین همایش ها برای مشترکین خاص در مکان هایی که مورد نیاز مخاطب است وجود دارد.

در سرویس مذکور امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با سالن یا مراکز برگزارکننده کنفرانسها و جلسات ایجاد شده و به کاربر امکان بهره برداری از مطالب ارائه شده در این اماکن داده میشود.خدمات ارائه شده میتواند در مراکز آموزشی، اداری، سالن همایشها و سخنرانی ها و .... کاربردهای وسیعی داشته باشد

 

#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1980  كل بازديد: 3651028